jesteś tu: strony-tczew.pl >> o firmie
Strony internetowe, budowa strony internetowej, sklepy internetowe, pozycjonowanie stron, administracja stron www, administrowanie strony www, strony internetowe Tczew, strony www w Tczewie, projektowanie stron internetowych Tczew.
Firma F.H.U. Xsonic.pl powstała w roku 2005. Misją naszej firmy było stworzenie sklepu internetowego i chęć zaistnienia w handlu elektronicznym. Zyskując doświadczenie w branży rozpoczeliśmy budowę kolejnych serwisów oraz sklepów internetowych.
Bardzo szybko okazało się, że nie mamy jak zareklamować własnych produktów w sklepach i tym samym narodziło się zapotrzebowanie na kampanie banerowe, reklamy internetowe oraz przygotowanie zdjęć produktów do naszych sklepów.

W taki właśnie sposób zaczęliśmy naszą przygodę z zaawansowaną grafiką komputerową. Po zbudowaniu naszych kolejnych serwisów internetowych, zaprzyjaźniony klient zapytał się nas czy możemy zaprojektować stronę internetową jego firmy. W ten sposób narodziło się pierwsze nasze zlecenie na projektowanie stron www. Później otrzymywaliśmy kolejne zlecenia, aż tworzenie stron www, sklepów oraz portali internetowych stało się częścią naszej oferty.

Naszą mocną stroną jest ogromna wiedza w tej dziedzinie rynku, gdyż każde rozwiązanie zostało przetestowane i wdrożone na "własnej skórze" w naszych serwisach.

A jak wszyscy wiemy, odpowiednie doradztwo od kogoś po fachu może okazać się bezcenną radą, tym bardziej na nowym gruncie jakim jest środowisko internetowe.

Xsonic.pl to nie tylko projektowanie www i tworzenie grafik reklamowych, prowadzimy swoje własne serwisy oraz sklepy internetowe, a także studio graficzne. Zajmujemy się administrowaniem stron i sklepów www. Projektujemy reklamy, logo dla firm, zajmujemy się pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarkach internetowych, kreujemy wizerunek firm w internecie.

83-110 Tczew
ul. Gdańska 33

Tel: 502 725 725
Tel: 509 064 322
Infolinia: 801 003 152

 

1. Możesz zadzwonić do nas

2. Możesz skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego wysyłając nam wiadomosć e-mail.

3. Zamów spotkanie - nasz pracownik skonaktuje się z Państwem w celu przedstawienia bliżej naszej oferty oraz poznania Państwa potrzeb.
www.strony-tczew.pl
 www.marissa.pl © 2005 | Wszelkie prawa zastrzeżone