jesteś tu: strony-tczew.pl >> sklepy internetowe
Strony internetowe Tczew, budowa strony internetowej, sklepy internetowe, pozycjonowanie stron, administracja stron www, wdrożenie sklepi on-line, dla firm, strony www w Tczewie, projektowanie stron internetowych Tczew.

Sklep internetowy, jeszcze 5 lat temu mało kto słyszał o możliwości zakupów w internecie, a dziś stało się to rzeczą codzienną. Dzięki e-handlu mamy możliwość zakupu towarów, których nie widzieliśmy w sklepach stacjonarnych. Taki rodzaj transakcji jest bardzo wygodny zarówno dla klienta jak i sprzedającego. To nieograniczona ilość prezentacji własnych produktów. Dzięki sklepowi internetowemu Twoja firma zwiększa zasięg działalnośc z lokalnego na ogólnopolski a nawet globalny.

Oferowane przez naszą firmę sklepy internetowe to szybki i tani sposób na dotarcie do nowej i znacznie szerszej grupy klientów. Łatwo i szczegółowo możemy opisywać nasze produkty, odpowiednio je katalogować, przydzielać rabaty, zamieszczać ich fotografie oraz pilnować stanów magazynowych.

Oprogramowanie, które wdrażamy przy budowie sklepów interetowych pozwala na szybką i bezproblemową realizację dokonanych zamówień. Zarówno stali jak i nowi odbiorcy mogą korzystać z takich udogodnień jak płatność kartą kredytową, uczestniczenie w programach lojalnościowych oraz wszelkich promocjach w sklepie.

Szkolenie z obsługi sklepu przeprowadza nasza firma w siedzibie Klienta.Zapraszamy do współpracy firmy z Tczewa i okolic województwa pomorskiego. Pozdrawiamy, Zespół Xsonic.pl
83-110 Tczew
ul. Gdańska 33

Tel: 502 725 725
Tel: 509 064 322
Infolinia: 801 003 152

 

1. Możesz zadzwonić do nas

2. Możesz skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego wysyłając nam wiadomosć e-mail.

3. Zamów spotkanie - nasz pracownik skonaktuje się z Państwem w celu przedstawienia bliżej naszej oferty oraz poznania Państwa potrzeb.
www.strony-tczew.pl
 www.marissa.pl © 2005 | Wszelkie prawa zastrzeżone